גן ואולם אירועים

אירועים

חתונה הפוכה

חתונה הפוכה הינו טרנד חדש יחסית וחדשני במהותו. זוהי חתונה שבה החלק העיקרי באירוע שלכם, הלא הוא החופה עצמה, מתקיים בסוף, לאחר שהאורחים כבר רקדו ואכלו מנה עיקרית, והם אינם מוטרדים רק מכך שבטנם הריקה נותנת את אותותיה. על פניו זה נשמע הגיוני, אם באמת חושבים על זה, לשמור את הדובדבן שבקצפת לסוף.

אם החלטתם שגם אתם בין אלו שמחפשים חתונה אחרת, שונה, לא כמו עוד חתונות שבהן זכיתם לקחת חלק כאורחים, ייתכן בהחלט שחתונה הפוכה יכולה להיות הקונספט שיתאים לכם מאוד. יגענו, השקענו וקיבצנו עבורכם מספר טיפים מועילים ל"חתונה הפוכה" מושלמת:

רוקדים אל תוך החופה –  ואל תוך הלילה! חלק גדול למדי מהאורחים נשאר לפחות עד להגשתה של המנה העיקרית ולאחר מכן, כאשר בטנם מלאה, ותחושת הלחץ פוחתת, הם מלאי אנרגיה ומוכנים להתחיל לפזז על רחבת הריקודים. רוצים שרחבת הריקודים תהיה מלאה? כנראה שחתונה הפוכה, היא בדיוק מה שאתם מחפשים, הרי שהאורחים את החופה שלכם לא יפספסו וירקדו עד לטקס החופה!

לחץ, תנו לו לצאת – הרגע שבו נשברת הכוס תחת החופה, הוא הרגע שבו מתפוגג עיקר הלחץ , שהוא הרגע שבו בדרך כלל 'מתאדה' עיקר המתח מתוך הידיעה שאת החלק המרגש והמלחיץ באמת כבר עברנו וכעת נשאר רק לאכול, לשתות ולרקוד עד אור הבוקר. בחתונה הפוכה, רגע השיא של החתונה, נשמר לסוף. כך למעשה אינכם נוגסים בדובדבן האדמדם שבקצה הקצפת כבר בהתחלה, ומשאירים את רגע השיא, כמו בכל האירועים הגדולים באמת, לסוף. הרשו לעצמכם להשתחרר על רחבת הריקודים כך שתגיעו לחופה מרוגשים אך לא לחוצים ותכלו "באמת" ליהנות במלוא האנרגיה מטקס חשוב זה שחיכיתם לו זמן כה רב!

" על שלמות לא מתפשרים: חתונה הפוכה, בדרך שלכם

אם חיפשתם את הנוסחה המנצחת לאירוע מקורי ובלתי נשכח, אירוע שונה שאף אחד לא יוכל לשכוח – חתונה הפוכה היא בדיוק, אבל בדיוק, מה שחיפשתם!

ב"שורשים", אנו מתמחים בהפקה ואירוח של כל סוגי החתונות וביניהם כמובן גם חתונות הפוכות. נשמח לסייע לכם בקביעת לוח הזמנים לערב החתונה, במתן כל השירותים הנלווים באיכות בלתי מתפשרת ובעזרת צוות האולם המקצועי נגרום לאירוע שלכם להיות באמת מיוחד במינו.

פנו אלינו כבר עכשיו להפקת חתונה הפוכה בלתי נשכחת, הקפה..עלינו."