גן ואולם אירועים

אירועים

השקות, תערוכות וקידום מכירות

מתכננים השקה למוצר חדש? מעוניינים לקיים תערוכה? מחפשים את המקום המושלם לקיום אירוע קידום מכירות מוצלח? אם כן, הדרך משלב התכנון ועד השלב שבו מתקיים האירוע בפועל עלולה להיות רצופת מהמורות ולכן ניתן דגש לתכנון נכון של האירוע. אירוע בעל אופי עסקי או מכירתי חייב להשאיר על המוזמנים רושם מעולה ובנוסף גם להפיק את האפקט הרב ביותר בכל הקשור למיתוג המוצר והזדהות עימו שיצרו את התועלת הגדולה ביותר, בטווח הקרוב והרחוק.

מי אנחנו, מה אנחנו? – הקונספט של האירוע חייב להלום את אופיה של החברה ולייצג באופן הנכון והאפקטיבי ביותר את החזון העסקי של החברה והמוצרים החדשים שאותם משיקים או מציגים לאורחי האירוע.

אוכל, שתייה. גבר, אישה – קונספט עסקי מנצח ואסטרטגיה שיווקית קריאטיבית במיוחד הם ללא ספק חשובים ואף קריטיים. יחד עם זאת כדאי בהחלט לשלב באירוע  שלכם אוכל, ואפילו כיבוד קל שעימו יוכלו האורחים להסתובב בזמן שהם עושים 'מינגלינג' או עוברים בחלקי התערוכה השונים או בין העמדות השונות באירוע קידום המכירות שלכם. כמובן שמומלץ להתאים את המזון והשתייה המחולקים באירוע לטווחי הגילאים הרלוונטיים, וחשוב לא פחות – לשני המינים.

כמות המוזמנים – התאמה בין כמות המוזמנים הצפויה להגיע לבין מספר האורחים שהאולם שבו מתקיים האירוע יכול להכיל, עלולה להתברר כקריטית ברגע האמת. כמות מוזמנים גדולה מידי תיצור תחושה של דוחק וצפיפות שיותירו בעיני האורחים תחושה לא נעימה וחמור מכך יצור בראשם קישור שלילי אל המוצרים החדשים שעבור השקתם או הצגתם עבדתם כל כך קשה. מאידך, כמות מוזמנים קטנה יחסית באולם גדול, תיצור תחושה שהאולם ריק. זהו בדיוק המקום שבו אנשים יתחילו לשאול את עצמם:"מה, אף אחד לא הגיע?" "האם המוצר לא אטרקטיבי מספיק?" ועוד שאלות שלא יעשו טוב לאירוע שלכם. על כן אנו מעמידים לרשותכם את האופציה להגדיל או להקטין את חלל האולם, לחלק אותו לפי הצורך ולספק לכם גמישות מירבית והתאמה אישית לצורך שלכם כמו למשל הוצאת כל הציוד הקיים באולם והצבת ציוד רלוונטי לאירוע שלכם.

המקום שעושה את ההבדל – וודאי השקעתם זמן רב וגם לא מעט כספים בתכנון וההקמה של אירוע קידום המכירות, ההשקה או התערוכה. וודאי אתם גם מעוניינים לייצר רושם חיובי וחוויה בלתי נשכחת עבור המוזמנים. לכן יוקרתו של המקום שבו מתקיים האירוע ויכולתו של הצוות המקצועי במקום לעמוד לצידכם ולסייע לכם להפיק אירוע מושלם היא לא פחות מקריטית! בחירת המקום לקיום האירוע, אינה המקום לחסוך במשאבים הכרחיים. "אין שני לרושם ראשוני" כבר אמרנו?

פנו עוד היום למחלקת האירועים העסקיים של "שורשים". אולם יוקרתי,גן אירועים אלגנטי, צוות מקצועי ומנוסה וכל מה שאתם צריכים כדי שהאירוע שלכם יהיה מספר אחת. לאירוע עסקי מיוחד, צרו עימנו קשר, ונשמח לעמוד לשירותכם!