גן ואולם אירועים

אירועים

אירוע חברה

אירוע חברה, הוא ללא ספק אטרקציה לכלל העובדים בחברה. מצד אחד המנכ"ל וחברי ההנהלה שמעוניינים להשקיע בעובדים ולהוקיר תודה על העבודה הקשה אותה עושים העובדים במשך כל ימי השנה ומצד שני העובדים עצמם שנהנים מחברת הקולגות שאותם הם רגילים לפגוש רק במשרד, אך הפעם באווירה לא רשמית, נעימה ומהנה.

ובכן, ערב חברה יכול להיות בהחלט אירוע הכולל לוגיסטיקה רבה למדי. אך אל חשש, אנחנו כאן על מנת לעזור לכם ולהפוך את התהליך למעט פשוט יותר.

כמה זה עולה לנו – ראשית חשוב לקבוע מסגרת תקציב. הלא, התקציב הוא מה שבזכותו נוכל להחליט מה יכלול האירוע בדיוק. ניתן לקבוע את התקציב בשתי צורות: האופן הראשון הוא לקבוע תקציב מקסימלי, על בסיס יכולת החברה ובהתאם לראות מה אנחנו יכולים 'להכניס' במסגרת התקציבית הנתונה. דרך נוספת היא להחליט מהו אופי האירוע המבוקש, ומהם המרכיבים שאותם רוצים לכלול באירוע, ובהתאם לקבוע תקציב.

החלק האומנותי – ניתן לשלב באירוע הופעות של עובדי החברה עצמם. הופעות שכאלו יכולות לבוא במקום הופעת אומן(מה שגם באופן טבעי יכול לחסוך בעלות האירוע) או בנוסף להופעה שכזו. ההופעות יכולות להיות מכל סוג: שירה, ריקוד, קטעי סטנד אפ ולמעשה ככל העולה על רוחכם. כמובן שניתן להפוך את ההופעות למעיין תחרות נושאת פרסים בין המחלקות השונות בחברה ולהכניס קצת 'פלפל' לעניין.

מקום לאירוע – כמובן שישנם מקומות רבים שבהם ניתן לקיים אירועי חברה. אם החלטתם שאתם רוצים לקיים את אירוע החברה באולם או גן אירועים, מה שחשוב הוא למצוא מקום שיוכל להכיל את כל עובדי החברה וכמובן חשוב לא פחות לווד כי המקום יכבד את האירוע מבחינת היוקרה שהוא משדר ויוכל להתאים בקלות לקונספט של האירוע שלכם. מומלץ מאוד לבקר באולם ולקיים פגישת ייעוץ עם צוות האולם או מנהל המכירות על מנת לראות מה הוא יכול להציע לכם ומהן האופציות העומדות בפניכם.

אלכוהול, זה לא הכל – אך בהחלט מהווה חלק חשוב למדי באירוע. אירועים לחברות מפגישים בין כל הגורמים השונים בחברה מכל הדרגים ומכל קצוות החברה. החיבור בין אנשים שאינם רגילים לדבר זה עם זה באופן קבוע, יכול להיות קל ומהנה הרבה יותר כאשר יש מעט אלכוהול באוויר.

"שורשים אירועים עסקיים",  מציע אופי ייחודי לאירוע החברה שלכם המתבטא, בין השאר גם במקוריות, גמישות,פתיחות מתמדת לשינויים והתאמה אישית של האירוע לכל צורך ולכל סוג של אירוע עסקי.

צוות האולם, האדיב, המנוסה והמקצועי, עומד מאחורי הפקתם של אלפי אירועים עסקיים, מכל הסוגים ועבור מגוון לקוחות יוקרתיים, וישמח לעמוד גם לשירותכם. פנו אלינו עוד היום להפקת אירוע חברה שאף אחד מהמנהלים או העובדים לא יוכל לשכוח.