גן ואולם אירועים

בת מצווה

בת מצווש

וואו, אם נפגשנו כאן, כנראה שבאמת מגיע לכם מזל טוב ענקי. אותה נערה, או נער, שנראה כאילו רק לפני רגע עוד שיחקו בבובות ורכבו על אופניים קטנטנים עם גלגלי עזר, כבר הופכים, ואולי אפילו מבלי ששמתם לב, למבוגרים של ממש.

אם כך, הגיע הזמן להתחיל לתכנן את האירוע על כל שלביו ופרטיו. ובדיוק לצורך כך כתבנו עבורכם את הדברים הבאים:

הכל נמצא בפרטים הקטנים – עשו לעצמכם 'צ'ק ליסט' שבו תציינו את כל הפרטים שיש לדאוג להם, כל הפעילויות וכל ספקי השירות שעימם חשוב ליצור קשר. נכון, זה אולי נשמע מובן מאליו, יחד עם זאת הפקת רשימה מסודרת יכולה בהחלט להקל על התהליך ולהפוך אותו למסודר הרבה יותר – והכי חשוב יסייע לכם לוודא שלא שכחתם כלום ולהמנע מהפתעות לא נעימות ברגע האמת.

איך לבחור אולם? – ראשית יש כמובן לתת את הדגש על כך שהאולם יהיה ממוקם באיזור נוח להגעה, וקרוב יחסית לאיזור שממנו מגיעים מרבית האורחים, בעיקר כאשר חלק גדול מהמוזמנים כולל את חברי הכיתה ויש צורך לארגן עבורם הסעה. כמובן שישנה גם חשיבות רבה לביקור באולם, אשר אליו כדאי בהחלט שגם הנער, או הנערה, יתלוו.

2 סיבות לכך: הסיבה הראשונה היא כי לא מספיק שאתם בתור ההורים, תחליטו כי האולם מתאים. שיתוף של בעלי האירוע, בשלבי בחירת האולם, יהפוך את התהליך כולו לכיפי הרבה יותר עבור כל בני המשפחה (בדגש על בעלי השמחה) אם גם הם יהיו חלק מבחירת המקום שבו תחגג אחת מנקודות הציון החשובות ביותר בחייהם, הרגע שבו הם הופכים באופן רשמי מילדים לאנשים בוגרים.

הסיבה השנייה היא כי ביקור מוקדם באולם, יכול להפיג חששות או תחושת לחץ שעלולה להיווצר טרם האירוע, שהוא כאמור חשוב מאוד עבורם. באותה הנשימה, ראוי לציין, כי דרך מצויינת להפגת המתח לפני האירוע הגדול והכל כך חשוב היא ביקור נוסף באולם לצורך תיאום ציפיות והתנהלות מול אדם אחד אשר ידע בדיוק מה הולך להיות באירוע ומהם האווירה ואופי האירוע אשר להם אנו מצפים.

אין שני לרושם ראשוני- הטרנד העכשווי בכל מסיבת בת או בר מצווה הוא כניסה גרנדיוזית ומיוחדת של בעלי המצווה. אם גם אתם מעוניינים בכניסה ייחודית ומרשימה, בהחלט כדאי לשים את העדפותיהם של הנערה או הנער בראש סדר העדיפויות, ולנסות להתאים את סגנון הכניסה לאופיים ולסגנונם האישי.

נכון, ישנם נערים ונערות אשר אוהבים להיות במרכז העניינים ולמשוך את כל תשומת הלב ובמקרים כאלו כניסה בליווי להקת רקדנים או ביצוע של שיר יכולים מאוד להתאים. יחד עם זאת אם מדובר בנערים מעט שקטים יותר כניסה שכזו יכולה להביך את חוגגי האירוע ולגרום להם תחושת אי נוחות רבה. ההמלצה היא כמובן להתייעץ עם הנער או הנערה ולשאול אותם לדעתם בנושא. אחרי הכל, זה האירוע  שלהם, לא?

מה אוכלים? – האוכל אשר יוגש באירוע הוא ללא ספק אחד המרכיבים  אשר יכולים לתת את הטון בכל הקשור להצלחת האירוע. חשוב להתאים את התפריט באירוע לטעמם של האורחים ולאב דווקא לפי טעמינו האישי. כמובן שניתן לתכנן תפריט אשר יתאים עבור המבוגרים והילדים בהתחשב בכך כי נערים בגילאי בר/ת המצווה לרוב אוהבים את כל סוגי המאכלים בדומה למבוגרים וניתן להגיש להם מנות מלאות ומגוונות.

באופן כללי, קו המנחה הוא בעיקר התיבול: פיקנטי, מתקתק או טעמים עדינים אשר יכולים להתאים לטעמם של כל האורחים.

אנו ב"שורשים" נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם להפוך את מסיבת בת המצווה או בר המצווה לאירוע מוצלח. נשמח להיפגש, לייעץ ולעזור בכל אופן להפקת אירוע כפי שדמיינתם. פנו אלינו עוד היום ועשו את הצעד הראשון, והחשוב ביותר, בדרך לאירוע בת\בר מצווה מושלם.