גן ואולם אירועים

מסיבת ברית

טיפים לאירוע ברית מוצלח

אם אתם כאן, ככל הנראה שמגיעה לכם ברכת "בשעה טובה ומוצלחת" וכמובן מזל טוב ענק. נולד לכם ילד, נולדה ילדה או אפילו תאומים, ועכשיו הגיע בדיוק הזמן לערוך להם ברית או בריתה. נשמע לכם מסובך? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן…

הנה כמה טיפים שבהחלט יסייעו לכם באירוע ברית או מסיבת ברית:

חשיבות סיור באולמות לפני הלידהסיור פיזי באולם הוא ללא ספק לוודא כי האולם הולם את צרכיכם. נכון ניתן לצפות בתמונות האולם מאתר האינטרנט, אך יחד עם זאת אין זה משתווה לביקור במקום. תמונות מאתר האינטרנט לא ממחישות לרוב בצורה טובה מספיק את הנגישות לעגלת תינוק למשל.

תזמון – בשונה מחתונה למשל, כמעט שאין זמן להזמנת אולם, מוהל, צלם, אורחים, קישוטים ובלונים לשולחנות וסגירת התפריט. על כן למרות הקושי ולחץ הזמן בהחלט כדאי להתחיל ולזרז את העניינים כמה שיותר מוקדם על מנת שהצלם והמוהל יהיו פנוי באותו יום, שהאורחים יפנו את הזמן כדי להגיע לאירוע וכו'. כמובן, שבאופן טבעי, תכנון של ברית הוא מעט לחוץ יותר מאשר תכנון בריתה על שום הצורך לבצע את הברית 8 ימים לאחר הולדתו של הבן.

מה חשוב שיהיה באולם -  כאמור בסעיף הקודם, הזמן הוא קצר והמלאכה מרובה. על כן כל שירות שבו האולם יוכל לסייע לכם בו יהיה מבורך. לכן כדאי לבדוק למשל האם האולם מנפק לכם הזמנות לאירוע. בנוסף חשוב לוודא כי ישנוחדר באולם שבו תוכלו להתארגן ללא הפרעות וכמובן להאכיל את התינוק בנחת. בעת הביקור באולם בדקו את קלות המעבר של עגלת תינוק כבר מהיציאה מהרכב ועד לאולם עצמו וכמובן גם בתוך האולם.

הפעלת ילדים באירוע –  ילדים, כידוע, נוטים לאבד את סבלנותם די מהר. אם צפוייה להגיע כמות גדולה יחסית של ילדים, אולי כדאי למצוא עבורם הפעלה כלשהי שתעסיק אותם ובמקביל תתן גם להורים להנות מהאירוע ומהאוכל וכמובן למנוע התרוצצות של ילדים בכל רחבי האולם שבו מתקיים האירוע.

מוהל -  כמובן שסעיף זה רלוונטי רק לאירוע ברית ולא לבריתה אך זהו ללא ספק הסעיף החשוב ביותר שעליו נוכל לדבר בהקשר של אירוע ברית המילה. את הליך הברית עצמו ניתן לבצע בעזרתו של רופא אשר הוסמך לביצוע הליכים שכאלו. אופציה נוספת היא כמובן בדרך המסורתית, בעזרתו של מוהל. חשוב לציין כאן, גם רופא וגם מוהל חייבים להיות מוסמכים, באופן ספציפי, לביצוע התהליך.

אצלנו, ב"שורשים" תוכלו למצוא אווירה נעימה, אולם גדול וגן אירועים מדהים ויוקרתי שיגרמו לאירוע שלכם להיות מושלם ובלתי נשכח. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!