גן ואולם אירועים

חתונה

חתונה ב"שורשים" – אירוע שלא שוכחים

אירועים מיוחדים לאנשים מיוחדים

יום החתונה הולך ומתקרב בצעדי ענק, ולכם בעלי הארוע חשוב יותר מהכל שהאירוע יהיה לא פחות ממושלם. לא סתם אומרים שיום החתונה הוא אחד הימים המיוחדים ביותר בחיים. בדיוק לשם כך אנחנו כאן. כדי שהיום הזה יהיה הכי מיוחד, הכי יפה הכי מרשים או בקיצור – בלתי נשכח.

"שורשים" מציע לכם את השילוב המושלם בין אולם ארועים לגן אירועים ומתאים לחתונות המתקיימות בכל עונה, לאורך כל השנה. ובו תוכלו תמיד למצוא אווירה קסומה ומופלאה.

חתן, כלה… הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לעבור בקלות את יום החתונה:

החופה – לרוב השעה המצויינת בהזמנה, הינה בגדר המלצה בלבד. השעה שבה מתקיימת החופה בפועל היא כ30 דקות לאחר השעה שנקבעה.חבל. האורחים נוטים לאבד את סבלנותם מהר למדי וגם כך אירוע החתונה הוא אירוע של כמה שעות בודדות וחבל לפגוע בהתנהלות האירוע, במיוחד בהנחה שיש לכם עוד דבר או שניים להספיק במהלכו.

הרב – כמובן שחשוב לבדוק עם הרב המחתן האם זהו האירוע היחיד שלו באותו יום ואם לא מהו מיקומכם בלוח הזמנים הצפוף שלו.אורח שמאחר זה דבר אחד, רב שמאחר זה כבר ממש לא נעים. לכן, אל תתביישו, ותוודאו מול הרב כמה פעמים כי הוא יודע באיזו שעה הוא אמור להגיע ולבקש ממנו, בכל לשון של בקשה, להגיע בזמן שנקבע.

מינימום\מקסימום – אולמות אירועים מבקשים מכם להעריך את כמות האורחים הצפוייה להגיע אל האירוע. הסיבה לכך היא כמובן הצורך בהבנת גודל האירוע ולהכין שולחנות, מקומות ישיבה ומספר מנות בהתאם. כמובן שהאולם מאפשר סטייה של כ-10% בכמות האורחים. על מנת לוודא שלא תתקלו בכמות אורחים גדולה בהרבה מכפי שציפיתם ומכפי שהתחייבתם בפני האולם או לחלופין מספר אורחים גדול יחסית שבחרו שלא להגיע, מומלץ לוודא מי מגיע ומי לא מגיע. נכון, מדובר בלא מעט עבודה, יחד עם זאת זו אינה משימה שאתם חייבים לבצע לבדכם וניתן לגייס לעזרה כמה חברים קרובים ובני משפחה.

נותני שירות -  אל תחכו לרגע האחרון למציאת תקליטן\להקה, מעצב וכו'. בצעו השוואת מחירים ובקשו לראות תיק עבודות, לפחות חודש-חודשיים לפני יום החתונה עצמו. אנו נוכל לסייע לכם בהמלצה על נותני השירות המובילים שעימם אנו עובדים. רשימת נותני השירות הכוללת מעצבים, תקליטנים ועוד, הם המובילים בתחומם וברשותנו ניסיון רב עימם. נשמח להמליץ לכם ולסייע לכם לבחור את הספקים המקצועיים המתאימים לכם, במחירים אטרקטיבים במיוחד.

חתונה ב"שורשים" – אירוע שלא שוכחים

המוטו המוביל אותנו לכל אורך הדרך הוא להוות בית חם למארחים ולאורחים. אנו מאמינים בכל ליבנו כי יחס אישי וחם, שירות מקצועי והתאמה לצרכים והדרישות של כל לקוח, הם בדיוק מה שהופך אותנו בדיוק למה שאנחנו היום – המקום המושלם לחתונה שלכם!

פנו אלינו עוד היום לחתונה מדהימה וקסומה, חתונה של פעם בחיים!